Šimpanside jõugud võitlevad territooriumi eest

Šimpansid käituvad teiste šimpanside tapmisel enam -vähem sama käitumisega kui inimesed. Neil on strateegia 5–8 -liikmeliste rühmade või rühmade moodustamiseks ja konkureerivate rühmade üksikute isaste otsimiseks. Seejärel hiilisid nad ohvri juurde, varitsesid ja tapsid ta. Tavaline on ka pidutseda surnud vaenlaste surnukehaga.

Ingver on aspiriini looduslik vorm

Ingver sisaldab looduslikult esinevat ainet, mida tuntakse salitsülaadina. Aspiriin (atsetüülsalitsüülhape) on salitsülaadi sünteetiline derivaat, mida kasutatakse paljude haiguste raviks.

Süüa 3 korda päevas?

Roomlased arvasid, et üks söögikord päevas on toitevam. Nad olid toidu pärast hullumeelsed ja paljud inimesed uskusid, et rohkem kui ühe toidukorra söömine on ahmimine.

Kohalikud loomade varjupaigad.

Uurige lähemalt oma kohalikku varjupaigast eriprogramme, mis toovad tõenäoliselt palju rõõmu nii teile kui ka varjupaiga elanikele.

Sissetung ülevalt

Kalamarjad võivad pärast pardi läbimist kooruda ja areneda, mistõttu on usutav, kuidas võivad eksisteerida kaladega täidetud puutumatud veekogud.

Kas loomadel on südametunnistus?

Ma arvasin alati, et südametunnistus on ainult inimestel, kuid hiljuti kahtlesin selles.

Sebra mustvalge värv kaitseb hobukärbeste eest

Eksperimentaalselt on tõestatud, et hobukärbsed satuvad triibulistele pindadele palju vähem kui ainult valgetele või mustadele.